Онлайн-семінар вчителів музичного мистецтва

31 березня 2021 року відбувся онлайн-семінар «Мистецька освіта в контексті нової педагогічної парадигми», що складався з двох блоків.

Carousel imageCarousel imageCarousel image

У ході семінару учасники мали змогу познайомитися з досвідом роботи учителя музичного мистецтва Кононенко Валентини Вікторівни, учителя-методиста Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива», переможниці міського конкурсу «Учитель року-2017». Вчитель зосередила увагу слухачів на сучасній парадигмі освітнього процесу, фокус пізнання в якому базується на індивідуальності та суб'єктності людини: у музично-педагогічному процесі передусім важлива ціннісна взаємодія музики, педагога і учня.

Зміни у соціальній реальності змушують сучасну освіту, зокрема й мистецьку галузь, орієнтуватися на компетентнісний підхід до навчання. Валентина Вікторівна проаналізувала досвід прогресивних європейських країн у реалізації цього завдання.

Учитель наголосила на необхідності, як у більшості країн Європи, звертати увагу на власній неперервній професійній підготовці.

Професіонал, що досконало володіє інструментом та власним голосом, додатково оволодіває сучасними засобами інтерактивної освіти, використовуючи популярні серед молоді технології, дуже впливає на якість освіти.

Семінар пройшов цікаво, були вироблені рекомендації.