Семінар-практикум «Нова фізкультура для нового покоління. Впровадження фітнес технологій у НУШ»

23 вересня 2021 року Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 радо зустрічала вчителів початкових класів та вихователів груп продовженого дня Бориспільської міської територіальної громади на семінарі-практикумі «Нова фізкультура для нового покоління. Впровадження фітнес-технологій у Новій українській школі».

Свій досвід роботи презентували учителі закладу, де ознайомили з теоретичним матеріалом використання інноваційних видів рухової активності в процесі фізичного виховання.

Із метою реалізації Концепції НУШ та в рамках запровадження в освітній простір програми «Здорова Україна», за ініціативи Президента Володимира Зеленського, вчителі міської територіальної громади взяли участь у майстер-класі, який провела професійний фітнес-тренер Анастасія Момот. Педагоги вивчили різновиди сучасних фітнес-технологій задля зміцнення здоров’я учнів та покращення їх рухової активності.


Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image