Навчання за Концепцією НУШ

Із 07 по 28 червня 2021 року на базі двох загальноосвітніх закладів Бориспільського академічного ліцею та Бориспільської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів № 8 пройшли навчальні тренінги для вчителів початкових класів на тему: «Забезпечення нового державного стандарту початкової загальної освіти в умовах реалізації НУШ». У навчальному тренінгу взяли участь 49 педагогів-початківців БОРИСПІЛЬСЬКОЇ міської територіальної громади.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Підготовку вчителів провели тренери-коучі БОЙКО Ніна Миколаївна та КУРАКСА Оксана Миколаївна, які ознайомили вчителів початкових класів із Концепцією та теоретичними засадами Нової української школи, Державним стандартом початкової загальної освіти, з новими освітніми технологіями, які мотивують учнів до навчання, з новими напрямками роботи, актуальними ідеями та різноманітними формами організації навчання, що створюють умови для критичного самостійного осмислення матеріалу учнями.

Учителі плідно попрацювали над плануванням тематичних тижнів, які сприяють успішній реалізації компетентнісного підходу. Разом з тим, освітяни ознайомилися з технологіями розвитку критичного мислення, методом кубування, «Джигсоу», «методика взаємних запитань», «РАФТ», познайомилися з ігровими технологіями «Шість цеглинок», з використанням конструктора LEGO, поглибили знання з інтегрованого навчання та інклюзивної освіти.

Ефективна та захоплююча робота надихнула педагогів до використання в освітньому процесі нових підходів Нової української школи. Дружня, весела, творча атмосфера дозволила практично опанувати нові традиції української школи.

Щиро дякуємо тренерам-коучам Ніні Миколаївні та Оксані Миколаївні за дарунок позитивних емоцій та пізнання нового, за майстерність, професіоналізм, креативність, за ідеї та натхнення щодо ефективного навчання сучасних дітей.

Вчитель – це не лише професія… Це – покликання… Це – вміння працювати з дітьми… Це – самопожертва і готовність змінюватися заради майбутнього. Це – просто любов, яку Вчитель дарує дітям все своє життя…Всі наші вчителі БОРИСПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ територіальної громади готові до реалізації нових підходів Нової української школи, адже в кожного з них загорівся вогник бажання працювати і творити по-новому.