Міський семінар вчителів 3 класів

15 квітня 2021 року на базі Бориспільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 в режимі онлайн відбувся семінар для вчителів 3-х класів на тему «Проектно-дослідницька діяльність у формуванні екологічної культури молодших школярів».

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Свій досвід роботи та творче надбання щодо формування екологічної культури в школярів презентували Мартін Лілія Азадіївна, Лобода Олена Марківна, Висовень Валентина Олексіївна та Черкунова Людмила Володимирівна, учителі початкових класів ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3.

Педагоги презентували ефективні та цікаві форми роботи в рамках проектно-дослідницької діяльності. Для присутніх було представлено родинний проект із формування екологічної культури, де учні спільно з батьками та вчителями провели різноманітні дослідження та спостереження за навколишнім світом.

Фахівці поділилися сучасними технологіями та інноваційним підходом із використання квест-ігор та QR-кодів в освітньому процесі з метою поглиблення та урізноманітнення проектно-дослідницької діяльності та підвищенні формування екологічної компетентності учнів початкової школи.

Семінар був змістовним та плідним, вчителі отримали корисну інформацію для подальшого використання у своїй педагогічній діяльності, що дасть змогу вчителям удосконалити свою професійну майстерність.

Цікаво! Нестандатрно! Захоплююче! Корисно для вчителів початкової школи. Дякуємо організаторам за творчий підхід до організації та проведення заходу.