Конкурс "Математичні візерунки"

Із 15 по 23 березня 2021 року відбувся конкурс «Математичні візерунки» (далі — Конкурс) серед вихователів середніх та старших груп закладів дошкільної освіти Бориспільської міської територіальної громади в дистанційному режимі.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Конкурс було проведено з метою популяризації сучасної та якісної математичної освіти, кращих педагогічних ідей, підвищення престижу професії вихователя, стимулювання професійного і творчого зростання педагогів-дошкільників. Конкурс організовано та проведено за ініціативи центру професійного розвитку педагогічних працівників управління освіти і науки.

У Конкурсі взяли участь вихователі середніх та старших груп із 10 закладів дошкільної освіти Бориспільської міської територіальної громади. Участь педагогів у Конкурсі здійснювалася на добровільних засадах.

На розгляд журі конкурсантами були подані відеозаписи занять, конспекти і додатки до них. Журі розглянуло конкурсні матеріали і визначило переможців та лауреатів Конкурсу:

І місцеКраснолуцька Алла Вікторівна (ДНЗ «Віночок»);

ІІ місце - Юрковець Світлана Василівна (ДНЗ «Веселка»);

ІІІ місце - Кравченко Олена Олександрівна (ДНЗ «Журавонька»);

лауреат - Левіна Олена Іванівна (ДНЗ№ 2).

Щиро вітаємо переможців та бажаємо невичерпної енергії, творчих злетів, професійних успіхів та не зупинятися на досягнутому!