Зростаємо разом!

09 вересня 2021 року біля Олесницького озера учнями та педагогами Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива» відбулося висадження дерев з нагоди проведення акції «Зростаємо разом», яка реалізується в рамках екологічного проєкту Президента України Володимира Зеленського «Зелена країна».

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

До акції долучилися міський голова Володимир Борисенко, який забезпечив учасників акції саджанцями, та депутати міської ради.

Усі заклади загальної середньої освіти Бориспільської міської ТГ беруть активну участь в акції, яка триватиме до 01 жовтня 2021 року. Кожен шкільний двір поповнюється зеленим різнобарв'ям.

Спільно робимо Бориспільську міську територіальну громаду і Україну красивішими, зеленішими та комфортнішими! Виховуємо любов та повагу до природи і нехай дерева, висаджені учнями, зростають разом з ними!!!