Основна сесія ЗНО

З 21 травня по 15 червня 2021 року було проведено основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання, що проходила з дотриманням всіх протиепідемічних заходів.

Пунктами тестування у місті було визначено: Бориспільську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 6, Бориспільську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 8, Бориспільський навчально-виховний комплекс «Гімназія «Перспектива» - загальноосвітня школа ІІ ступеня» імені Володимира Мономаха, Бориспільський академічний ліцей та Державний професійно-технічний навчальний заклад «Бориспільський професійний ліцей».

Всього в закладах освіти громади 506 випускників. ЗНО пройшли: з хімії – 20 (4%) випускників закладів загальної середньої освіти громади, з англійської мови – 333 (66%), з математики – 411 (81%), з української мови і літератури та української мови - 496 (98%), , з історії України – 302 (60%), з фізики – 48 (9,5%), з біології – 130 (25,7%), з географії – 175 (34,6%). Для роботи в пунктах тестування було залучено 273 педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти, які пройшли відповідне навчання та інструктажі. щодо можливості виконувати обов’язки відповідальних за пункт проведення ЗНО, помічників відповідальних, старших інструкторів, інструкторів, чергових.

Офіційне оголошення результатів зовнішнього оцінювання буде розміщено на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання. Дати оголошення:

- іноземні мови, математика, фізика – 18 червня;

- українська мова і література, українська мова, історія України, біологія – 25 червня;

- географія– 26 червня.

Бажаємо всім лише позитивних новин !!!!!!