Звітний концерт БДЮТ

Що може бути чарівнішим, ніж творчість, яка захоплює тебе і несе до країни мрій?!

19 травня 2021 року в Міському Будинку культури відбувся звітний концерт творчих колективів Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт». Вихованці закладу порадували присутніх своїми чудовими виступами, демонструючи всім високий рівень майстерності та професіоналізму.

Директор закладу Тименко Н.І. подякувала керівникам гуртків за підготовку вихованців, за креативні підходи і методи навчання дітей у форматі онлайн, за любов до дітей та своєї професії. І як результат творчої напруженої праці – яскраве дійство на сцені, вдячні оплески та відгуки глядачів.

Присутні в залі глядачі, а це були представники управління освіти і науки Бориспільської міської ради, батьки вихованців, керівники гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт», пересічні громадяни, які захоплюються творчістю дітей, насолоджувалися виступами Народного хореографічного ансамблю «Радість» (керівники: Ірина Хижна, Людмила Мартиненко, В’ячеслав Гуров), Зразкового хореографічного ансамблю «Грація» (керівники: Наталія та Анна Пилипчук), Народного вокального ансамблю «Веселочка» (керівники: Жанна Бурчак та Тетяна Брова), вокальної групи «Чері-бері» (керівник Олена Вишняк), Зразкової творчої студії «Чабрець» (керівник Наталія Тименко).

Захід пройшов динамічно та яскраво, артисти продемонстрували свою майстерність, створюючи на сцені атмосферу свята краси і творчості.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image