Відкриті заходи у Рогозівській

ЗОШ І-ІІІ ступенів

У прагненні успіху немає меж і кордонів, є нові висоти. 24 та 25 лютого 2021 року гостинно відчинила двері Рогозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, де у рамках атестації педагогічних працівників, відбулися відкриті заходи.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Майстри-педагоги відтворювали нестандартні ситуації та підтримку учнів у них, демонстрували форми і методи роботи, які потім успішно можна використовувати у практиці. Діти на уроках висловлювали свої враження від почутого та побаченого або, навіть, співали. Учителі вдало поєднали теоретичну та практичну частину заходів. Абсолютно унікальною і виправданою стала ідея, що всі учасники заходів мали змогу відвідати майстер-клас, стати його безпосередніми учасниками та виготовити ляльку-мотанку. Яскравим завершенням зустрічі стала участь у виховному заході «Українське весілля – один з провідних напрямів народно-обрядової творчості», де присутні збагатили знання про звичаї та обряди українського народу, примножили родинні традиції, повагу до батьків. Чекайте позитивних новин надалі….