Виїзний семінар вчителів іноземних мов

24 травня 2021 року відбувся виїзний семінар «Організація позакласної роботи з іноземних мов як складова освітнього процесу» для вчителів іноземних мов.

Захід спрямований на розвиток потенціалу учителів іноземної мови як шлях до впровадження багатомовної освіти в ЗЗСО та європейської інтеграції України.

Горбань І.А., координатор професійної спільноти вчителів англійської мови, Мурадова Л.Н., вчитель англійської мови Бориспільської ЗОШ №6, ознайомили учасників з формами позакласної роботи для ефективного навчання.

Щоб викликати інтерес в учнів до вивчення іноземної мови, вчителі повинні шукати нові, цікаві і результативні методи навчання. Хоменко В.П., вчитель англійської мови Бориспільської ЗОШ №6, провела з присутніми вікторину «Наскільки добре ви знайомі з культурою країн, мову, яких викладаєте».

Цікаво, змістовно пройшла оглядова екскурсія «Київ – місто, яке варто відкривати знову й знову».

Учасники зазначили, що такий формат проведення семінару – можливість не тільки слідкувати за новітніми тенденціями у методиці викладання іноземних мов, але й розширення мовної підготовки, адже зустрічі, екскурсія проводилися іноземними мовами.

Всі присутні відкрили для себе багато нового, корисного, цікавого.

Дякуємо!

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image