Обласний майстер-клас
«Використання ігрових технологій на заняттях у початкових класах»

25 жовтня 2021 року в Бориспільському академічному ліцеї імені Анатолія Федорчука відбувся обласний майстер-клас. Тема: «Використання ігрових технологій на заняттях у початкових класах». Керівники майстер-класу: Шевченко Наталія Іванівна, учитель початкових класів Бориспільського академічного ліцею та Лавреха Тетяна Григорівна, учитель початкових класів Княжицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Акцент поставлений на гру. Саме гра допомагає дітям розвинути мислення, мовлення, увагу. Також гра – це механізм розвитку оперативної пам’яті та ментальної гнучкості, що вкрай необхідні для навчання у школі та протягом життя.

Координатор майстер-класу – Жанна Володимирівна Вихрестенко, доцент кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів».

Керівники майстер-класу змогли створити атмосферу творчості, в якій кожен педагог відчув себе активним учасником. Учителі творчо працювали, креативно підходили до виконання завдань. Кожен учасник заходу збагатив свій практичний досвід, зарядився позитивом та новим досвідом.


Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image