Асоціація учнівського самоврядування

Серед безлічі дитячих занять у школі важливе місце займає учнівське самоврядування, яке стає моделлю елементів дорослого життя, формою усвідомлення подальшої активної життєвої позиції.

18 травня 2021 року в Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» відбувся звіт про результати роботи лідерів дитячої громадської організації «Асоціація учнівського самоврядування». У заході взяли участь лідери АУС та педагоги-організатори закладів освіти Бориспільської міської територіальної громади. Присутні ознайомилися з системою роботи органів учнівського самоврядування в кожному закладі, що була представлена у вигляді фото-, відеопрезентацій. Учасники обмінялися досвідом роботи та поділилися планами на наступний навчальний рік.

Будь яка творча справа, зроблена учнями, матиме успіх тільки тоді, коли вона досягне чітко поставленої мети, виконуватиметься всіма без виключення, і кожен матиме від цього насолоду. Хочеться подякувати всім учасникам зустрічі за проведену роботу!Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image